РОЗПОРЯДЖЕННЯ №239 Про проведення перевірки достовірності відомостей щодо заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» у Сторожинецькій міській раді

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 239

01 листопада 2016 року м.Сторожинець

Про проведення перевірки достовірності
відомостей щодо заборон, передбачених
частинами третьою і четвертою статті 1
Закону України «Про очищення влади»
у Сторожинецькій міській раді

Керуючись статтею 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про очищення влади», постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р «Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади»:
1. Провести перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (далі-Перевірка), у Сторожинецькій міській раді.
2. Відповідальною особою за проведення Перевірки визначити Білоус Оксану Тарасівну.
3. Дане розпорядження розмістити на офіційному сайті міської ради.
4. Першому заступнику Сторожинецького міського голови Киюку С.Р. забезпечити організацію проведення Перевірки, а також неухильне виконання Закону України «Про очищення влади», постанови Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №1025-р «Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади».
5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.