Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я № 114 Про скликання VI сесії міської ради VII скликання.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я   №  114

10 травня 2016 року                                                                  м.Сторожинець

Про скликання VI сесії

міської ради VII скликання.

Керуючись п.4, п.5, п.9, ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та регламентом роботи Сторожинецької міської ради:

1. Скликати VI сесію міської ради VII скликання на 31.05.2016 року на 14-00 год. в залі засідань міської ради.
  2. Внести до порядку денного сесії питання:
    • Про місцеві податки і збори на 2017 рік .

Доповідає голова постійної комісії з питань економіки, бюджету, фінансів – Равлюк Л.Г.

• Про розгляд заяв громадян, звернень підприємств, організацій установ з земельних питань.

Інформує:

Порошняк В.А. – провідний спеціаліст міської ради.

Вітюк А.Д. – провідний спеціаліст міської ради.

На сесію міської ради  запросити депутатів міської ради, голову Сторожинецької ради, голову Сторожинецької районної державної адміністрації, відповідальних працівників міської ради.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                    М.М.КАРЛІЙЧУК