РІШЕННЯ № -6/2016 Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок

проект рішення

УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

VІ СЕСІЯ    VІІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ №     -6/2016 

31 травня 2016 року                                                                 м.Сторожинець 

Про передачу  безоплатно у

власність земельних ділянок

            Розглянувши заяви Шородок В.Д. та Кушнір М.І. щодо передачі безоплатно у власність земельних ділянок   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства та додані до заяви  матеріали,  керуючись вимогами ст.ст. 12, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

  1.     Передати Шородку Валерію Дмитровичу безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею 0,2449 га, з яких 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови) по вул. Зеленій, 5, та 0,1449 га для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення (рілля)), по вул. Зеленій.
  2.   Передати Кушнір Марії Іванівні безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею 0,2810 га, з яких 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови) по 1-му пров. Дніпровському, 8, та 0,1810 га для ведення особистого селянського господарства (землі сільськогосподарського призначення (рілля)), з яких 0,0772 га та 0,1038 га по 1-му пров. Дніпровському.
  3. Зобов’язати заявника в установленому законом порядку провести державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.О.Бойчук) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради  А.Д. Вітюка.

 

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                             М.М.КАРЛІЙЧУК

Коментарі забороненні.

Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×