РІШЕННЯ № -6/2016 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельних ділянок

проект рішення

VІ СЕСІЯ    VІІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ №    -6/2016

31 травня 2016 року                                                                                  м.Сторожинець

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

безоплатно у власність земельних ділянок

Розглянувши заяви про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки, додані документи,  керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 121 та 122 Земельного кодексу України, ст.ст. 19,25 Закону України «Про землеустрій» та п.34 ч.1 ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1.         Надати дозвіл Бойко Іллі Васильовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва (за рахунок земель сільськогосподарського призначення) по вул. Буковинській.
  2. Надати дозвіл Перепужняку Владиславу Анатолійовичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,03 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (за рахунок земель громадської та житлової забудови (під будівлями)) по пров. Першотравневому, 2.
  3. Зобов’язати заявників замовити в проектній землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подати на сесію міської ради для затвердження в установлений законом термін.
  4. Контроль за виконанням  рішення покласти на  постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.О.Бойчук), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                         М.М.КАРЛІЙЧУК