РІШЕННЯ № – 6/2016 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) по передачі безоплатно у власність земельних ділянок

проект рішення

УКРАЇНА 

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

VІ СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ 

РІШЕННЯ №   – 6/2016 

31 травня 2016 року                                                                                    м.Сторожинець

 Про надання дозволу на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) по

передачі безоплатно у власність земельних ділянок 

        Розглянувши заяви громадян про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) по передачі безоплатно у власність земельних ділянок та додані до заяв матеріали, керуючись вимогами ст.ст.12, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та п.34. ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

 МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА 

  1. Надати дозвіл Маріуц Аврелії Іллівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по передачі безоплатно у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,03 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель громадської та житлової забудови (під будівлями) по вул.Карюкіна, 58. 
  1. Надати дозвіл Онуфрійчуку Степану Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по передачі безоплатно у власність земельної ділянки загальною площею 0,5415 га, з яких 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (за рахунок земель житлової та громадської забудови) по вул.Клинівській, 32 та 0,4415 га   для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення (рілля), з яких 0,2924 га по вул. Клинівській (біля будинку №32) та 0,1491 га по вул. Клинівській (між земельними ділянками громадян Івасюк Д.А. та Столяр О.І.). 
  1. Зобов’язати заявників замовити в проектній землевпорядній організації виготовлення технічної документації та подати її до сесії міської ради для затвердження в установлений законом термін.       
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.О.Бойчук), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка.

 

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                             М.М.КАРЛІЙЧУК

Коментарі забороненні.

Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×