РІШЕННЯ № -6/2016 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості по передачі безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки

проект рішення

УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

VІ СЕСІЯ    VІІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ №   -6/2016 

31 травня 2016 року                                                                 м.Сторожинець 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної ділянки

в натурі на місцевості по передачі безоплатно

у спільну часткову власність земельної ділянки 

            Розглянувши заяву Гетманчук Ірини Василівни та Шпилея Юрія Васильовича, додані до заяви матеріали,  керуючись вимогами ст.ст. 12, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Надати дозвіл Гетманчук Ірині Василівні та Шпилею Юрію Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості по передачі безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,05 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по  вул. Чернівецькій, 18.
  2. Зобов’язати заявників замовити в проектній землевпорядній організації виготовлення технічної документації та подати її до сесії міської ради для затвердження в установлений законом термін.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.О.Бойчук) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради  А.Д. Вітюка.

 

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                             М.М.КАРЛІЙЧУК

Коментарі забороненні.

Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×