РІШЕННЯ № -6/2016 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі на місцевості та передачу безоплатно у власність земельних ділянок

проект рішення

VІ СЕСІЯ    VІІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ №   -6/2016

31 травня 2016 року                                                                                     м.Сторожинець

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж

земельних ділянок в натурі на місцевості

та передачу безоплатно у власність

земельних ділянок

Розглянувши заяви громадян, матеріали технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі на місцевості та передачу земельних ділянок безоплатно у власність, керуючись вимогами ст.ст. 12, 116, 118, 121 та 186 Земельного кодексу України та п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості  та передати Поляк Парасковії Семенівні безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0609 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови, під будівлями),  по вул. Київській. 26.
  2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості та передати Жовнерук Георгіні Аркадіївні безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0800 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови, під будівлями),  по вул. Амурській, 112.
  3. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості та передати Скалецькій Марії Олександрівні безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови, під будівлями),  по вул. Карюкіна, 42.
  4. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості та передати Штефановичу Василю Васильовичу безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею 0,0611 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови, під будівлями) по вул. Коперника, 3.
  5. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості та передати Гаврилюк Фрозіні Сильвестрівні безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею 0,0993 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови, під будівлями) по вул. Чернівецькій, 56-А.
  6. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості та передати Талах Людмилі Олексіївні безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею 0,3218 га з яких, 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови, під будівлями) по вул. Полтавській, 34 та 0,2218 га для ведення особистого селянського господарства, з яких 0,1755 га та 0,0463 га по вул.Полтавській.
  7. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості та передати Пашічінській Любові Аркадіївні безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею 0,5806 га з яких, 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови, під будівлями), по вул. Клинівській, 66 та 0,4806 га для ведення особистого селянського господарства, по вул. Клинівській (біля будинку №66).
  8. Зобов’язати заявників в установленому законом порядку провести реєстрацію права власності на земельні ділянки.
  9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.О.Бойчук) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                             М.М.КАРЛІЙЧУК