РІШЕННЯ № -6/2016 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі на місцевості та передачу безоплатно у власність земельних ділянок

проект рішення

УКРАЇНА

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

VІ СЕСІЯ    VІІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ №   -6/2016 

31 травня 2016 року                                                                                     м.Сторожинець

 Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж

земельних ділянок в натурі на місцевості

та передачу безоплатно у власність

земельних ділянок 

            Розглянувши заяви громадян, матеріали технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі на місцевості та передачу земельних ділянок безоплатно у власність, керуючись вимогами ст.ст. 12, 116, 118, 121 та 186 Земельного кодексу України та п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості  та передати Поляк Парасковії Семенівні безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0609 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови, під будівлями),  по вул. Київській. 26.
  2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості та передати Жовнерук Георгіні Аркадіївні безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0800 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови, під будівлями),  по вул. Амурській, 112.
  3. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості та передати Скалецькій Марії Олександрівні безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови, під будівлями),  по вул. Карюкіна, 42.
  4. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості та передати Штефановичу Василю Васильовичу безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею 0,0611 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови, під будівлями) по вул. Коперника, 3.
  5. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості та передати Гаврилюк Фрозіні Сильвестрівні безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею 0,0993 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови, під будівлями) по вул. Чернівецькій, 56-А.
  6. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості та передати Талах Людмилі Олексіївні безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею 0,3218 га з яких, 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови, під будівлями) по вул. Полтавській, 34 та 0,2218 га для ведення особистого селянського господарства, з яких 0,1755 га та 0,0463 га по вул.Полтавській.
  7. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на місцевості та передати Пашічінській Любові Аркадіївні безоплатно у власність земельну ділянку загальною площею 0,5806 га з яких, 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови, під будівлями), по вул. Клинівській, 66 та 0,4806 га для ведення особистого селянського господарства, по вул. Клинівській (біля будинку №66).
  8. Зобов’язати заявників в установленому законом порядку провести реєстрацію права власності на земельні ділянки.
  9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.О.Бойчук) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка.

 

 

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                             М.М.КАРЛІЙЧУК

 

 

Коментарі забороненні.

Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×