РІШЕННЯ № -6/2016 Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки

проект рішення

VІ СЕСІЯ    VІІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ №     -6/2016

31 травня 2016 року                                                                                м.Сторожинець

Про затвердження проекту землеустрою

щодо зміни цільового призначення земельної

ділянки та зміну цільового призначення

земельної ділянки

Розглянувши заяву Москалика Олександра Івановича,  проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки,  керуючись вимогами ст.ст. 12, 20 та 186 Земельного кодексу України, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,1000 га, кадастровий № 7324510100:01:005:0560, що знаходиться в м.Сторожинець по пров. Миру та належить гр. Москалюку Олександру Івановичу згідно державного акта на право власності на земельну ділянку серії ЧВ №072567 від 10.06.2004 року із земель “для ведення особистого селянського господарства” на землі “для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд”.
  2. Зобов’язати гр. Москалика Олександра Івановича провести реєстрацію права власності на земельну ділянку площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по пров. Миру.
  3. Землевпоряднику Вітюку А.Д. внести відповідні зміни в земельно-облікові дані міської ради.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.О.Бойчук), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                             М.М.КАРЛІЙЧУК