РІШЕННЯ № -06/2016 Про розгляд заяв громадян, бажаючих отримати земельні ділянки для будівництва житлових будинків на території м.Сторожинець

проект рішення

VІ СЕСІЯ    VІІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ №    -06/2016

31 травня 2016 року                                                                          м.Сторожинець

Про розгляд заяв  громадян, бажаючих

отримати земельні ділянки для будівництва

житлових будинків на території м.Сторожинець

Розглянувши заяви громадян, бажаючих отримати земельні ділянки для будівництва житлових будинків на території м.Сторожинець, протокол постійної комісії з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів від _______________ року, керуючись вимогами Земельного кодексу України та п.34 ч.1 ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1.   Протокол № 6 пункт 1 від __________ 2016 року постійної комісії з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів прийняти до відома.
  2. Включити в списки осіб, бажаючих отримати земельні ділянки під забудову житлового будинку, господарських будівель і споруд на території м.Сторожинець наступних громадян:
  3. Бойчука Дмитра Олексійовича;
  4. Косована Олега Володимировича;
  5. Бугайову Галину Павлівну;
  6. Чужинову Альону Геннадіївну;
  7. Токара Дмитра Олексійовича;
  8. Ткачука Івана Івановича.
  9. Після затвердження змін до генерального плану забудови м.Сторожинець та наявності вільних земельних ділянок виділити в першу чергу для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд земельні ділянки учасникам АТО (членам їх сімей), а саме:
  10. Косовану Олегу Володимировичу;
  11. Бугайовій Галині Павлівні;
  12. Токару Дмитру Олексійовичу.
  13.   Зобов’язати  заявників, які брали участь у антитерористичній операції, надати міській раді копію посвідчення учасника бойових дій.
  14. Розмістити оновлені списки громадян, які бажають отримати земельні ділянки під забудову житлового будинку, господарських будівель і споруд на території м.Сторожинець на інформаційній дошці міської ради.
  15. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання

природних ресурсів (В.О.Бойчук), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                             М.М.КАРЛІЙЧУК