Розгляд питання що використання земельної ділянки Тунем Г.І.

Згідно рішення сесії Сторожинецької міської ради №44-2/2015 від 24.12.2015 року постійній комісії з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів доручено подати на розгляд сесії Сторожинецької міської ради в другому кварталі 2016 року інформацію щодо стану використання земельної ділянки площею 0,0060 га по вул. Федьковича та початку будівництва каплички гр. Тунем Г.І.

Дане питання буде повторно розглянуте на засіданні постійної комісії з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.О. Бойчук), рекомендації якої приймуться за основу при прийнятті рішення на сесії Сторожинецької міської ради.