Про продовження договорів оренди комунального майна

VІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я № __-6/2016

31 травня 2016 року м.Сторожинець

Про продовження договорів
оренди комунального майна

Розглянувши заяви Доскалюка М.А., клопотання голови РО ВФСТ «Колос» № 9 від 19.02.2016 р., № 18 від 26.04.2016 року щодо продовження договору оренди нерухомого майна, беручи до уваги те, що у разі, якщо на момент продовження дії договору оренди остання оцінка об’єкта оренди була зроблена більш як три роки тому, а для продовження (поновлення) договору оренди провадиться оцінка об’єкта оренди, керуючись Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Продовжити договір оренди, укладений між районною організацією всеукраїнського фізкультурного спортивного товариства “Колос” та Сторожинецькою міською радою на підставі рішення міської ради № 172/06-03 від 04.02.2003 року на тих самих умовах строком до __________ року.

2. Переукласти (не переукладати) договори оренди:
2.1. на нежитлове приміщення ветеринарної аптеки № 4, загальною площею 30,2 кв.м по вул. Грушевського, 16 (орендар – ВАТ «Чернівцізооветпромпостач») строком на 2 роки 11 місяців.
2.2. на нежитлове приміщення телемайстерні, загальною площею 68,5 кв.м по вул. Миру, 8 (орендар – Доскалюк Мірча Аврелович) строком на 2 роки 11 місяців.

3. Затвердити Звіт про оцінку майна від 31.03.2016 року (90/100 частки спортивної школи) по вул. Федьковича № 12 та Висновок експерта про вартість майна передати бухгалтерії міської ради для використання в роботі.

4. Дане рішення розмістити на сайті Сторожинецької міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, гуманітарних та правових питань та секретаря міської ради Матейчука І.Г.