РІШЕННЯ № 6/2016 Про розгляд заяв щодо надання земельних ділянок в користування за межами населеного пункту м. Сторожинець

                                                 ПРОЕКТ

УКРАЇНА 

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

VІ СЕСІЯ    VІІ    СКЛИКАННЯ 

РІШЕННЯ №     6/2016 

31 травня 2016 року                                                                          м.Сторожинець

 Про розгляд заяв щодо надання

земельних ділянок в користування

за межами населеного пункту м. Сторожинець 

               Розглянувши заяву Лунгуляка В.М. про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в користування на умовах оренди земельної ділянки для сільськогосподарського використання та позиції Сторожинецької міської ради, враховуючи те, що земельна ділянка розташована в адміністративних межах Сторожинецької міської ради за межами населеного пункту м.Сторожинець, керуючись ст.ст. 12, 122, 123, 124 Земельного кодексу України та п.34 ч.1 ст.26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА 

  1. Надати згоду Лунгуляку Вадиму Михайловичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 5 років земельної ділянки орієнтовною площею 0,1500 га для ведення городництва по вул. Буковинській.
  2. Виконавчому комітету Сторожинецької міської ради надати гр. Лунгуляку В.М. позицію міської ради на земельну ділянку, зазначену у п.1 цього рішення.
  3. Зобов’язати Лунгуляка Вадима Михайловича звернутися до центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин для отримання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.О. Бойчук) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради В.А. Порошняка. 

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                               М.М. КАРЛІЙЧУК   

Коментарі забороненні.

Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×