РІШЕННЯ № -6/2016 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

VІ СЕСІЯ    VІІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № -6/2016

31 травня 2016 року                                                                          м.Сторожинець

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки в оренду

Розглянувши заяву Гуйван В.П. що дії в інтересах Ложкіної А.П. та Косачьової Ю.П. що діє в інтересах Ложкіна С.Є. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, керуючись ст.ст. 12, 93, 123 Земельного кодексу України, Законом України “Про оренду землі” та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1.    Надати дозвіл Ложкіній Антоніні Петрівні та Ложкіну Семену Євгеновичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 49 років земельної ділянки площею 0,0220 га для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення по ІІІ пров. Довбуша, 5.
  2. Зобов’язати Ложкіну А.П. та Ложкіна С.Є. укласти протягом двох місяців договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із розробником документації, визначеним ст. 26 Закону України “Про землеустрій”.

Максимальний строк складання документації із землеустрою не повинен перевищувати шести місяців з моменту укладання договору.

1. Вразі невиконання п.2 даного рішення дозвіл на розроблення документації із землеустрою втрачає свою чинність.
  2. Попередити заявника, що в разі внесення змін до генерального плану м. Сторожинець та потреби надання земельної ділянки для індивідуальної забудови дія договору оренди землі може бути припинена.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.О. Бойчук) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради В.А. Порошняка.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                               М.М. КАРЛІЙЧУК