РІШЕННЯ № 6/2016 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

                                           ПРОЕКТ         

  УКРАЇНА 

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

VІ СЕСІЯ    VІІ    СКЛИКАННЯ 

РІШЕННЯ №    6/2016 

31 травня 2016 року                                                                          м.Сторожинець

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо

відведення земельної ділянки в оренду 

               Розглянувши заяви Барабаш А.В., Копчук Т.В. що діє в інтересах Копчук О.М. проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, керуючись ст.ст. 12, 93, 124, п.”в” ст. 186 Земельного кодексу України та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, 

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА: 

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд по вул. Карюкіна, 23А.
  2. Передати Барабаш Альоні Вікторівні в оренду терміном на 10 років земельну ділянку площею 0,0281 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, з кадастровим номером 7324510100:01:005:0556 по вул. Карюкіна, 23А, встановивши орендну плату в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.
  3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства по вул. Піонерській.
  4. Передати Копчук Ользі Михайлівні в оренду терміном на 10 років земельну ділянку площею 0,0110 га для ведення особистого селянського господарства, з кадастровим номером 7324510100:04:001:0427 по вул. Піонерській, встановивши орендну плату в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.
  5.   Зобов’язати заявників протягом двох місяців у встановленому порядку укласти з міською радою договір оренди землі та провести його державну реєстрацію.      

        У випадку, якщо договір оренди землі орендарем не було зареєстровано протягом 60 календарних днів з дня прийняття рішення міської ради про передачу в оренду земельної ділянки, розмір орендної плати на період, аналогічний терміну прострочення укладання договору оренди землі, встановлюється в розмірі орендної плати.

  1. 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.О. Бойчук) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради В.А. Порошняка. 

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                               М.М. КАРЛІЙЧУК   

 

Коментарі забороненні.

Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×