РІШЕННЯ № 6/2016 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду

VІ СЕСІЯ    VІІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ №    6/2016

31 травня 2016 року                                                                          м.Сторожинець

Про затвердження проектів землеустрою щодо

відведення земельної ділянки в оренду

Розглянувши заяви Барабаш А.В., Копчук Т.В. що діє в інтересах Копчук О.М. проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, керуючись ст.ст. 12, 93, 124, п.”в” ст. 186 Земельного кодексу України та п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд по вул. Карюкіна, 23А.
  2. Передати Барабаш Альоні Вікторівні в оренду терміном на 10 років земельну ділянку площею 0,0281 га для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд, з кадастровим номером 7324510100:01:005:0556 по вул. Карюкіна, 23А, встановивши орендну плату в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.
  3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства по вул. Піонерській.
  4. Передати Копчук Ользі Михайлівні в оренду терміном на 10 років земельну ділянку площею 0,0110 га для ведення особистого селянського господарства, з кадастровим номером 7324510100:04:001:0427 по вул. Піонерській, встановивши орендну плату в розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки в рік.
  5.   Зобов’язати заявників протягом двох місяців у встановленому порядку укласти з міською радою договір оренди землі та провести його державну реєстрацію.

У випадку, якщо договір оренди землі орендарем не було зареєстровано протягом 60 календарних днів з дня прийняття рішення міської ради про передачу в оренду земельної ділянки, розмір орендної плати на період, аналогічний терміну прострочення укладання договору оренди землі, встановлюється в розмірі орендної плати.

1. 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.О. Бойчук) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради В.А. Порошняка.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                               М.М. КАРЛІЙЧУК