РІШЕННЯ №80 Про надання дозволу на зріз дерев

12 травня 2016 року м.Сторожинець

Про надання дозволу на зріз дерев

Враховуючи доручення голови Сторожинецької міської ради щодо проведення обстеження зелених насаджень для виявлення потенційно небезпечних дерев в парку імені Ю.Федьковича, заяву Балана Д.І., клопотання КП “Сторожинецьке ЖКГ”, враховуючи акти обстеження стану зелених насаджень, що підлягають видаленню, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:
1. Затвердити акти обстеження стану зелених насаджень в парку імені Ю.Федьковича від 06.05.2016 року та вздовж вул. Чехова навпроти будинковолодіння №16 від 10.05.2016 року.

2. Надати КП “Сторожинецьке ЖКГ” дозвіл на зріз 8 (восьми) дерев породи Горобина, Акація, та на проведення робіт по прочистці скелетних гілок (омолодження) 6 (шести) дерев породи Акація, Береза в парку імені Ю.Федьовича до ступеня неприпинення росту в об’ємі 20%.
Після проведення робіт по зрізу та прочистці крон дерев, деревину оприбуткувати на складі КП “Сторожинецьке ЖКГ” та привести територію до відповідного санітарного та естетичного стану.

3. Надати дозвіл Балану Дмитру Івановичу на зріз 1 (одного) дерева породи Черешня та на проведення прочистки скелетних гілок крон 4 (чотирьох) дерев породи Дуб до ступеня неприпинення росту в об’ємі 20% по вул. Чехова навпроти будинковолодіння №16.
Після проведення робіт по зрізу та прочистці дерев деревину здати для оприбуткування на склад КП “Сторожинецьке ЖКГ” та привести територію до відповідного санітарного та естетичного стану.

4. Надати КП “Сторожинецьке ЖКГ” дозвіл на зріз 3 (трьох) дерев породи Верба по вул. Амурській.
Відмінити п.4 рішення виконавчого комітету Сторожинецької міської ради №71 від 14.04.2016 року та скасувати ордер на видалення зелених насаджень №343 від 15.04.2016 року.
Після проведення робіт по зрізу дерев, деревину оприбуткувати на складі КП “Сторожинецьке ЖКГ” та привести територію до відповідного санітарного та естетичного стану.

5. Зобов’язати заявників перед початком робіт одержати ордер на знесення зелених насаджень, після закінчення робіт по зрізу дерев провести роботи по посадці молодих дерев замість зрізаних у двократному розмірі та повідомити Сторожинецьку міську раду про посадку молодих дерев.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісії по обстеженню зелених насаджень, що підлягають видаленню Карлійчука І.В.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М. КАРЛІЙЧУК