РІШЕННЯ №74 Про розміщення комплексу атракціонів

12 травня 2016 року                                                                        м.Сторожинець

Про розміщення комплексу атракціонів

Розглянувши листи приватних підприємців про виділення місць для розміщення атракціонів, додані документи, беручи до уваги рішення виконавчого комітету міської ради № 72 від 12.05.2016 року “Про заходи виконкому міської ради по підготовці та відзначенню Дня міста Сторожинця”, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1. У період з 25 травня 2016 року по 01 червня 2016 року тимчасово розмістити на території парку “Юність”, парку “Молодіжний”, дитячому майданчику “Сонечко”, по вул. О.Кобилянської, вул.28 червня, вул.Чернівецькій у м.Сторожинець комплекси атракціонів (приватний підприємець Скогарєв Олег Юрійович (дитячий надувний атракціон “Веселка”, тир надувний, Павук, торгівля солодкою ватою, попкорном, карнавальною продукцією та повітряними кульками), приватний підприємець Гринюк Василь Іванович (пересувний парк актракціонів “Адреналін”), приватний підприємець Шовкопляс Сергій Миколайович (дитяча гра “Дартс”, атракціон “Банджо”, торгівля солодкою ватою, попкорном, повітряними кульками), приватний підпиємець Лозовенко Євгеній Олександрович (пересувні дитячі атракціони).
Затвердити графік роботи комплексу атракціонів з 10-00 до 23-00 год. щоденно без вихідних та перерви.
2. Розміщення атракціонів проводити без пошкодження асфальтного та плиточного дорожнього покриття, атракціони та їх елементи не розміщувати на території зеленої зони парку ім. Ю.Федьковича (газонів, квітників, клумб).
3. Заявникам:
3.1. Утримувати в належному санітарному стані територію;
3.2. Здійснювати благоустрій прилеглої території;
3.3. Встановити біля об’єкту урни для збирання сміття;
3.4. Організувати роботу об’єкту згідно норм чинного законодавства в сфері надання послуг, чітко дотримуючись Закону України “Про захист прав споживачів”.
4. Вказане рішення розмістити на офіційному сайті міської ради.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Сторожинецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів Карлійчука І.В.