РІШЕННЯ №72 Про заходи виконкому міської ради по підготовці та відзначенню Дня міста Сторожинця

У К Р АЇ Н А

12 травня 2016 року                                                                         м.Сторожинець

Про заходи виконкому міської ради по підготовці
та відзначенню Дня міста Сторожинця

У зв’язку з відзначенням Дня міста Сторожинця та з метою належної підготовки до цієї знаменної дати, залучення до цієї події всіх служб міської ради, трудових колективів, всієї громадськості територіальної громади,

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1. Провести 29 травня 2016 року у четверту неділю місяця в День міста Сторожинця урочистий мітинг представників трудових колективів, учнівської, студенстської молоді та представників громадськості міста і святковий концерт о 12 годині на майдані Незалежності міста.
Інші заходи, присвячені Дню міста Сторожинця проводити 29 травня 2016 року на стадіоні “Дружба”, майданчиках, вулицях та в парках міста.

2. Утворити організаційний комітет по підготовці і відзначенню Дня міста Сторожинця та затвердити його в складі згідно з додатком № 1.

3. Затвердити заходи по підготовці до відзначення Дня міста Сторожинця згідно з додатком № 2.

4. Вказане рішення розмістити на офіційному сайті міської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.