РІШЕННЯ №41 Про передачу на баланс ОСББ “Тризуб” майна по вул. Гвардійській № 25

10 березня 2016 року                                                                               м.Сторожинець

Про передачу на баланс ОСББ “Тризуб”
майна по вул. Гвардійській № 25

Розглянувши клопотання ОСББ “Тризуб” щодо передачі майна з балансу міської ради на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Тризуб” (голова – Нікіфореску О.М.), керуючись Законом України “Про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків” та Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1. Передати на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Тризуб” гуртожиток балансовою вартістю станом на 01.01.2016 року 361 986 грн. (нарахований знос 97856 грн.) за адресою вул.Гвардійська № 25 в м.Сторожинець для його подальшої експлуатації, утримання і обслуговування.

2. Доручити заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Карлійчуку І.В. створити комісію для приймання-передачі вказаного майна по вул. Гвардійській, 25 та передати майно об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку “Тризуб” (голова – Нікіфореску Оксана Михайлівна) по належно оформленим актам приймання-передачі.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти секретаря міської ради Матейчука І.Г.