РІШЕННЯ №36 Про облаштування дитячого майданчика

10 березня 2016 року                                                                          м.Сторожинець

Про облаштування дитячого майданчика

Розглянувши заяву Бойчука В.О. про надання дозволу на проведення благоустрою території біля будівлі по вул. О.Кобилянської, 1, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1. Дозволити Бойчуку Василю Олексійовичу провести благоустрій території біля будівлі по вул. О.Кобилянської, 1 шляхом облаштування дитячого майданчика.

2. Зобов’язати Бойчука В.О. утримувати прилеглу територію по вул. О.Кобилянської, 1 у належному санітарному стані.

3. Попередити заявника про неприпустимість самовільного зрізу дерев при проведенні благоустрою території біля будівлі по вул. О.Кобилянської, 1.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Сторожинецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів Карлійчука І.В.