Вулиці з депутатами

 

А

Амурська з пров. – Корочук Ольга Семенівна                                             

Артема – Олексюк Павло Мірчович

Антоновича – Олексюк Павло Мірчович                         

Асакі з пров., І-ІІ пр. – Конечний Юрій Валерійович  

Абрикосова – Конечний Юрій Валерійович  

Б

Буковинська – Рудий Олександр Валерійович                                                              

Берегова – Чоботар Роман Романович         

Берегометська з І-ІІ пров. – Конечний Юрій Валерійович                                          

Боженка – Рудий Олександр Валерійович

Белінського – Трояновський Тодор Ілліч                                                               

Березнева – Войцицька Світлана Станіславівна

Бузкова – Чоботар Роман Романович         

В

Видинівського 2-72А,75,77 – Євдокименко Анатолій Олександрович                    

Весняна – Бойчук Василь Олексійович                                            

Видинівського:74,74д,76,78-151 – Конечний Юрій Валерійович                     

М.Вовчка – Войцицька Світлана Станіславівна                       

Видинівського І-ІІІ пров. – Конечний Юрій Валерійович                                     

І.Вільде – Войцицька Світлана Станіславівна                                         

Ватутіна з пров.Войцицька Світлана Станіславівна                                                  

Василька – Оленюк Анатолій Вікторович                                          

І.Виговського – Оленюк Анатолій Вікторович                                                                 

Вербова – Сокирко Іван Євстафійович                              

Вашківська з пров., І-ІІ пр. – Євдошак Олександр Іларіонович

Виноградна – Конечний Юрій Валерійович  

Володимирська – Євдошак Олександр Іларіонович                                            

Вишнева з пров. – Трояновський Тодор Ілліч                                

Вижницька з пров., І-ІІ пр. – Конечний Юрій Валерійович                                

Вишневецького – Трояновський Тодор Ілліч                                              

С.Воробкевича – Конечний Юрій Валерійович                                                

В.Вернадського – Корецький Йосип Степанович

Г

Грушевського – Євдокименко Анатолій Олександрович                                      

Гвардійська- Водославський Іван Іванович                                           

Гоголя –  Водославський Іван Іванович                                                      

Глибоцька з пров. – Войцицька Світлана Станіславівна

Горіхова- Бойчук Василь Олексійович                                                                         

Гастелло – Матейчук Ігор Григорович                                                         

Горького- Олексюк Павло Мірчович                                                                                          

Глібова – Олексюк Павло Мірчович                                                       

Я.Галана – Оленюк Анатолій Вікторович                                                                            

К.Галкіна – Сокирко Іван Євстафійович

Герцена з пров. – Бойчук-Щітка М.В., Костащук М.М.                                                       

Гайдара – Трояновський Тодор Ілліч                                                        

Галицька – Трояновський Тодор Ілліч                                                                      

Гайдамацька – Трояновський Тодор Ілліч                                             

Гуцульська – Конечний Юрій Валерійович  

Д

Дарвіна – Рудий Олександр Валерійович                                                                    

Донська – Олексюк Павло Мірчович

Джамбаєва – Олексюк Павло Мірчович                                        

Дніпровська з пров., І-ІІ пр. – Оленюк Анатолій Вікторович

Г.Дущак – Войцицька Світлана Станіславівна                                                                

Довженка – Конечний Юрій Валерійович  

Дачна – Конечний Юрій Валерійович                                                           

Довбуша з 1-3 пров. – Корецький Йосип Степанович                          

Динамівська – Корецький Йосип Степанович                           

Е

М.Емінеску – Трояновський Тодор Ілліч                                                                                          

Ж

Житня – Бойчук-Щітка Марина Василівна, Костащук Микола Михайлович

З

Зелена-Антонюк Василь Степанович                                                                                     

Залізнична – Равлюк Лідія Георгіївна

Зарічна – Олексюк Павло Мірчович                                                                                       

Західна – Чоботар Роман Романович         

Заставнянська- Сокирко Іван Євстафійович                                                                      

Затишна – Сокирко Іван Євстафійович

М.Заньковецької – Оленюк Анатолій Вікторович

І

Івасюка – Бойчук Василь Олексійович                                                     

Іваницького – Дарабан Катерина Степанівна  

К

Карюкіна: 1-14,16,18,20,22,24,26,28,30  – Водославський Іван Іванович                  

Коломийська – Равлюк Лідія Георгіївна

Карюкіна:15,17,19,19а,21,21а,23,25,27,29,33-88– Багрій Віктор Іванович              

Крейтера – Конечний Юрій Валерійович  

Копайгородська- Антонюк Василь Степанович                                                          

Л.Кобилиці – Корецький Йосип Степанович                                              

Косівський пров. - Антонюк Василь Степанович                                                       

Кармелюка – Рудий Олександр Валерійович                                                                                                                                 

О.Кобилянської з пров.– Бойчук-Щітка М.В., Костащук М.М.                             

Котовського – Рудий Олександр Валерійович                            

Ковпака Оленюк Анатолій Вікторович                                                                              

Корчагіна – Олексюк Павло Мірчович                                  

З.Космодем’янської – Оленюк Анатолій Вікторович                                             

Котляревського – Сокирко Іван Євстафійович                             

Кошківська - Дарабан Катерина Степанівна                                                   

Квітнева з пров.Дарабан Катерина Степанівна  

Кривенка – Дарабан Катерина Степанівна                                                  

С.Крушельницької – Олексюк Павло Мірчович                         

Карбишева – Олексюк Павло Мірчович                                                 

Кіцманська з пров. – Євдошак Олександр Іларіонович   

Клинівська з пров., 1-4 пр. – Чоботар Роман Романович                        

Кельменецька – Євдошак Олександр Іларіонович   

Крилова з пров. – Кричка Наталія Володимирівна                                     

Козацька – Євдошак Олександр Іларіонович  

О.Кошового – Сокирко Іван Євстафійович                                                                

 Колгоспна – Сокирко Іван Євстафійович                                      

 Київська з 1-4 пров.Корецький Йосип Степанович                             

 Коперніка – Трояновський Тодор Ілліч                                                                         

Л

Лопуляка –Водославський Іван Іванович                                                    

Лісова – Бойчук Василь Олексійович

С.Лазо – Матейчук Ігор Григорович                                                                       

Лермонтова – Дарабан Катерина Степанівна  

Лугова – Чоботар Роман Романович                                                                         

Лисенка – Євдошак Олександр Іларіонович   

Львівська – Євдошак Олександр Іларіонович                                                          

Лісоводів - Трояновський Тодор Ілліч 

М

Молодіжна - Антонюк Василь Степанович                                                                 

Мічуріна – Бойчук Василь Олексійович

Миру з пров. – Карлійчук Ілля Васильович                                                              

Молдавська – Рудий Олександр Валерійович

Матросова – Дарабан Катерина Степанівна                                                              

Я.Мудрого – Оленюк Анатолій Вікторович

І.Мазепи – Дарабан Катерина Степанівна                                                                    

Міцкевича – Оленюк Анатолій Вікторович

Менделеєва – Сокирко Іван Євстафійович                                                              

Мисливська – Кричка Наталія Володимирівна                                

І.Миколайчука – Конечний Юрій Валерійович                                   

Маковея – Трояновський Тодор Ілліч                                

Н

Небесної Сотні – Євдокименко Анатолій Олександрович                                 

Недужка – Євдокименко Анатолій Олександрович  

Некрасова з 1-11 – Водославський Іван Іванович                                                               

Нікітіна - Антонюк Василь Степанович                                                                     

Некрасова:14 – Багрій Віктор Іванович                                                             

Незалежності з пров. – Карлійчук Ілля Васильович 

Некрасова: 16-20 – Рудий Олександр Валерійович                                             

Нова з пров. – Дарабан Катерина Степанівна  

Набережна – Сокирко Іван Євстафійович                                                           

Нагірна – Корецький Йосип Степанович

Новобросківська – Конечний Юрій Валерійович  

О

Окуневської - Войцицька Світлана Станіславівна                                                          

Опришків – Трояновський Тодор Ілліч                                

К.Ольги – Конечний Юрій Валерійович  


П

Першотравнева з пров.- Водославський Іван Іванович                                

Польова - Бойчук-Щітка М.В., Костащук М.М.

Підлісна – Бойчук Василь Олексійович                                                                

Пархоменка – Рудий Олександр Валерійович

Піонерська – Равлюк Лідія Георгіївна                                                                         

Промислова – Дарабан Катерина Степанівна  

Пушкіна з пров. – Равлюк Лідія Георгіївна                                                                     

Південна – Дарабан Катерина Степанівна  

Прутська – Оленюк Анатолій Вікторович                                                                       

Пляжна – Чоботар Роман Романович         

Полтавська з І-ІІІ пров. – Конечний Юрій Валерійович                           

Переяславська – Євдошак Олександр Іларіонович   

Підгірна – Корецький Йосип Степанович                                                                 

Подольська – Конечний Юрій Валерійович  

Прикарпатська – Бойчук-Щітка М.В., Костащук М.М.


Р

Річкова з пров. - Войцицька Світлана Станіславівна                                               

Ропчанська Бойчук Василь Олексійович

Реутова – Бойчук-Щітка М.В., Костащук М.М.                                                                  

Руднєва – Олексюк Павло Мірчович

Райдужна – Сокирко Іван Євстафійович

С

Сагайдачного- Антонюк Василь Степанович                                                                    

Сонячна – Бойчук Василь Олексійович

Старицького – Бойчук Василь Олексійович                                                                      

Садова – Бойчук Василь Олексійович

Сторожинецька – Бойчук Василь Олексійович                                                           

Стефаника – Оленюк Анатолій Вікторович

Січових Стрільців – Трояновський Тодор Ілліч                                                     

Смаль-Стоцького – Трояновський Тодор Ілліч                           

Степова – Дарабан Катерина Степанівна                                                                      

Сіретська – Сокирко Іван Євстафійович

Сунична – Чоботар Роман Романович         

Т

Толстого- Антонюк Василь Степанович                                                                                    

Тиха- Антонюк Василь Степанович

Табірна з пров. – Сокирко Іван Євстафійович

У

Українська – Євдокименко Анатолій Олександрович                                                   

Л.Українки – Матейчук Ігор Григорович

Ф

І.Франка- Антонюк Василь Степанович                                                                              

Фрунзе Рудий Олександр Валерійович

Федьковича – Равлюк Лідія Георгіївна                                                                           

Фізкультурна – Равлюк Лідія Георгіївна

Ю.Фучика – Олексюк Павло Мірчович

Х

Б.Хмельницького:3-55,57,59 – Дарабан Катерина Степанівна                        

Б.Хашдеу – Кричка Наталія Володимирівна

Б.Хмельницького:56,58,58а,60-198 - Кричка Наталія Володимирівна                             

Хотинська – Равлюк Лідія Георгіївна                                                   

Б.Хмельницького пров., І пр. – Дарабан Катерина Степанівна

Б.Хмельницького з І-ІІ пров. – Кричка Наталія Володимирівна

Ч

Чернівецька:1-85, пров., І-ІІ пр.- Шульгіна Ганна Василівна                                            

Чкалова – Матейчук Ігор Григорович

Чернівецька:86-170 – Антонюк Василь Степанович                              

Л.Чайкіної з пр., І-ІІ пр. – Сокирко Іван Євстафійович

Чапаєва:2,2а,4,6,8,12,14,20,30 – Євдокименко Анатолій Олександрович                      

Чугуніна Сокирко Іван Євстафійович

Чапаєва: 3б,5,5а,7,7д,9-11 - Беленчук Альона Олексіївна                                        

М.Черемшини – Трояновський Тодор Ілліч                                 

Чапаєва: 13,13а,15-19,21-25 – Багрій Віктор Іванович                                      

П.Чубинського – Оленюк Анатолій Вікторович                                 

Чаплигіна:1-46,48-118 – Панкратова Ірина Петрівна                                       

Чехова – Євдошак Олександр Іларіонович

Чаплигіна,47 – Матейчук Ігор Григорович                                                               

Чаплигіна пров. – Матейчук Ігор Григорович

Ш

Шухевича – Бойчук Василь Олексійович                                                                   

Шептицького- Бойчук Василь Олексійович

Шевченка – Бойчук-Щітка М.В., Костащук М.М.                                                          

Шмідта – Дарабан Катерина Степанівна  

Шекспіра – Олексюк Павло Мірчович                                                                              

Штирбу – Сокирко Іван Євстафійович

Шкільна з І-ІІІ пров. – Кричка Наталія Володимирівна

Я

Н.Яремчука – Равлюк Лідія Георгіївна                                                                                

Яблунева – Конечний Юрій Валерійович  

Якобашвілі з 1-4 пров. – Корецький Йосип Степанович

вул.40 років Перемоги – Антонюк Василь Степанович                        

вул.28 червня – Євдокименко Анатолій Олександрович       

70 років Жовтня – Бойчук Василь Олексійович

 

Коментарі забороненні.

Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×