РІШЕННЯ №195 Про розміщення цирку на льоду “Гранд”

15 січня 2016 року                                                                               м.Сторожинець

Про розміщення цирку на льоду “Гранд”

Розглянувши лист головного адміністратора цирку на льоду “Гранд” Роате Д.М. про надання дозволу на розміщення цирку, додані до заяви документи, керуючись пп.4 п. “б” ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Розмістити у період з 20.02.2016 року по 29.02.2016 року купол цирку на льоду “Гранд” у м.Сторожинець на території плацу колишнього військового містечка по вул. Гвардійській.
Затвердити режим роботи: у будні дні – з 08.00 до 22.00;
– у вихідні дні – з 08.00 до 23.00.

2. Заявнику:
2.1. Утримувати в належному санітарному стані виділену територію;
2.2. Здійснювати благоустрій прилеглої території;
2.3. Встановити біля об’єкту урни для збирання сміття;
2.4. Організувати роботу об’єкту згідно норм чинного законодавства в сфері надання послуг, чітко дотримуючись Закону України “Про захист прав споживачів”.

3. Адміністратору цирку на льоду “Гранд” Роате Д.М. заключити з комунальним підприємством «Сторожинецьке ЖКГ» договір на вивіз сміття на час перебування на території міста.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Сторожинецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів Карлійчука І.В.