РІШЕННЯ №192 Про взяття на квартирний облік

У К Р А Ї Н А
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я № 192

15 січня 2016 року                                                                                    м.Сторожинець

Про взяття на квартирний облік

Розглянувши заяву Косована Олександра Олександровича про взяття заявника на квартирний облік, додані до заяви матеріали, беручи до уваги Протокол спільного засідання житлової комісії та комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва та житлово-комунального господарства від 06.01.2016 року, керуючись Житловим кодексом України, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 р. № 470 (із наступними змінами) – надалі Правила, Постановою виконкому Чернівецької обласної ради народних депутатів та Президії Чернівецької обласної ради профспілки “Про Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР і деяких питаннях їх застосування” від 16.01.1985 р. № 10, пп. 2 п. а ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1. Прийняти на квартирний облік з 15.01.2016 року Косована Олександра Олександровича, сім’я якого складається з 3 чоловік:
- Косован Олександр Олександрович, р.н.;
- Заремська Оксана Олександрівна, р.н. – донька;
- Заремський Петро Сергійович, р.н. – онук.

в загальній черзі під № 250, як такого, що потребує покращення житлових умов (підстава: пп. 7 п. 13 Правил) у зв’язку з проживаням в одній кімнаті двох і більше сім’ї, незалежно від родинних відносин, або осіб різної статі старших за 9 років.

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ
МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК

Коментарі забороненні.

Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×