РІШЕННЯ №191 Про перереєстрацію списків громадян, що перебувають на квартирному обліку в Сторожинецькому міськвиконкомі

У К Р А Ї Н А
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я № 191

15 січня 2016 року                                                                                  м.Сторожинець

Про перереєстрацію списків громадян,
що перебувають на квартирному обліку
в Сторожинецькому міськвиконкомі

Заслухавши інформацію про перереєстрацію списків громадян, що перебувають на квартирному обліку в Сторожинецькому міськвиконкомі станом на 01.01.2016 року, керуючись Житловим кодексом України, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 р. № 470 (із наступними змінами), Правилами обліку громадян, які бажають вступити до житлово-будівельного кооперативу, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 05.06.1985 р. № 228 (із наступними змінами), Постановою виконкому Чернівецької обласної ради народних депутатів та Президії Чернівецької обласної ради профспілки “Про Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР і деяких питаннях їх застосування” від 16.01.1985 р. № 10, пп. 2 п. а ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1. Провести перереєстрацію списків черговиків, що перебувають на квартирному обліку в Сторожинецькому міськвиконкомі, станом на 01.01.2016 року:

- в загальних списках – 249;
– в списках на першочергове одержання житла – 158;
– в списках на позачергове одержання житла – 16.

2. Провести перереєстрацію списків черговиків, що перебувають на обліку в Сторожинецькому міськвиконкомі для одержання кооперативного житла, станом на 01.01.2016 року:

- в загальних списках – 24;
– в списках на першочерговий вступ в ЖБК – 8.

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ
МІСЬКИЙ ГОЛОВА М.М.КАРЛІЙЧУК

Коментарі забороненні.

Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×