РІШЕННЯ №185 Про встановлення режиму роботи відділення ПАТ КБ “Приватбанк”

15 січня 2016 року                                                                                   м.Сторожинець

Про встановлення режиму роботи
відділення ПАТ КБ “Приватбанк”

Розглянувши заяву керуючого відділенням ПАТ КБ “ПриватБанк” Іванчака Р.Д., № б/н від 08.12.2015.року про встановлення режиму роботи, додані до заяв документи, керуючись Положенням про встановлення режиму роботи закладам торгівлі, сфери послуг та ресторанного господарства в м. Сторожинець та рішенням міськвиконкому № 103 від 14.08.2015 року “Про затвердження Положення про встановлення режиму роботи закладам торгівлі, сфери послуг та ресторанного господарства”, пп.4 п. “б” ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Задовольнити заяву керуючого відділенням ПАТ КБ “ПриватБанк” Іванчака Романа Дмитровича та встановити режим роботи Сторожинецького відділення ПАТ КБ “ПриватБанк” у орендованому приміщенні по вул.Видинівського,4-А в м.Сторожинець:
– понеділок-п’ятниця – цілодобово;
– субота-неділя – вихідний.
2. Заявнику:
2.1. Постійно утримувати в належному санітарному стані об’єкти торгівлі;
2.2. Здійснювати благоустрій прилеглої території;
2.3. Встановити урну для збирання сміття;
2.4. Організовувати роботу об’єкту згідно норм чинного законодавства в сфері надання послуг, чітко дотримуючись Закону України “Про захист прав споживачів”.
2.5. У випадку надходження до міськвиконкому обгрунтованих скарг громадян та звернень правоохоронних органів щодо порушень в роботі об’єктів, а також у інших випадках, передбачених Положенням про встановлення режиму роботи закладам торгівлі, сфери послуг та ресторанного господарства в м. Сторожинець виконком припиняє дію встановленого режиму роботи закладу.
2.6. Вказаний режим роботи встановлено строком на 1 (один) рік.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Сторожинецької міської ради Матейчука І.Г.