РІШЕННЯ №184 Про передачу матеріальних цінностей на баланс КП «Сторожинецьке ЖКГ»

15 січня 2016 року                                                                                 м.Сторожинець

Про передачу матеріальних цінностей
на баланс КП «Сторожинецьке ЖКГ»

З метою належного обслуговування та використання в господарській діяльності матеріальних цінностей, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Передати на баланс КП “Сторожинецьке ЖКГ” для будівництва водопроводу по вулиці Копайгородській, Нікітіна, Зеленій, 40 років Перемоги наступні матеріальні цінності:

- кільця для оглядових колодязів в кількості 24 шт. на суму 13920,00 грн.

2. Організацію виконання рішення покласти на головного бухгалтера КП “Сторожинецьке ЖКГ” та головного бухгалтера Сторожинецької міської ради.

3. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Карлійчуку І.В. провести аналіз використання коштів для будівництва водопроводу по вулиці Копайгородській, Нікітіна, Зеленій, 40 років Перемоги та доповісти на засіданні виконкому у лютому 2016 року.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Карлійчука І.В.