РІШЕННЯ №130 Про надання дозволу на зріз дерев

У К Р А Ї Н А

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я № 130

21 жовтня 2015 року                                                                                   м.Сторожинець

Про надання дозволу на зріз дерев

Розглянувши заяви Карпа І.В., Рибак Ф.І. щодо надання дозволу на зріз дерев, враховуючи акти обстеження стану зелених насаджень, що підлягають видаленню, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1. Затвердити акти обстеження стану зелених насаджень на земельних ділянках по вул. О.Кобилянської, 20 та Б.Хмельницького від 12.10.2015 року.

2. Надати дозвіл Карпу Івану Васильовичу на проведення прочистки скелетних гілок крони 1 (одного) дерева породи Дуб до ступеня неприпинення росту в об’ємі 20% по вул. О.Кобилянської, 20.
Після проведення робіт по прочистці дерева деревину здати для оприбуткування на склад КП “Сторожинецьке ЖКГ” та привести територію до відповідного естетичного стану.

3. Надати дозвіл Рибак Флорії Іванівні на зріз 3 (трьох) дерев порід Ясен, Липа та на проведення прочистки скелетних гілок крон 2 (двох) дерев породи Ясен до ступеня неприпинення росту в об’ємі 20% по вул. Б.Хмельницького.
Після проведення робіт по зрізу та прочистці дерев деревину здати для оприбуткування на склад КП “Сторожинецьке ЖКГ” та привести територію до відповідного естетичного стану.

4. Зобов’язати заявників перед початком робіт одержати ордер на знесення зелених насаджень, після закінчення робіт по зрізу дерев провести роботи по посадці молодих дерев замість зрізаних у двократному розмірі та повідомити Сторожинецьку міську раду про посадку молодих дерев.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Киюка С.Р.

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ Я.В МАНЧУК

Коментарі забороненні.

Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×