РІШЕННЯ №77 Про надання дозволу на зріз дерев

У К Р А Ї Н А

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я № 77

30 червня 2015 року                                                                    м.Сторожинець

Про надання дозволу на зріз дерев

Розглянувши клопотання КП “Сторожинецьке ЖКГ” та Управління освіти, сім”ї, молоді та спорту щодо надання дозволу на зріз дерев, враховуючи акти обстеження стану зелених насаджень, що підлягають видаленню, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1. Затвердити акти обстеження стану зелених насаджень на земельних ділянках по вул. Залізничній від 28.05.2015 року та по вул. О.Кобилянської від 10.06.2015 року

2. Надати дозвіл КП “Сторожинецьке ЖКГ” на проведення робіт по прочистці скелетних гілок крон 6 (шести) дерев породи Ясен до ступеня неприпинення росту в об’ємі 20% по вул. Залізничній.
Після проведення робіт по прочистці дерев деревину оприбуткувати на складі підприємства.

3. Надати дозвіл Управлінню освіти, сім”ї, молоді та спорту Сторожинецької РДА на зріз 4 (чотирьох) дерев породи Береза по вул. О.Кобилянської територія стадіону Дружба.
Зобов’язати Управлінню освіти, сім”ї, молоді та спорту Сторожинецької РДА проводити роботи по зрізу дерев спільно із КП “Сторожинецьке ЖКГ” .
Після проведення робіт по зрізу дерев деревину здати для оприбуткування на склад КП “Сторожинецьке ЖКГ” та привести територію до відповідного естетичного стану.

4. Зобов’язати заявників перед початком робіт одержати ордер на знесення зелених насаджень, після закінчення робіт по зрізу дерев провести роботи по посадці молодих дерев замість зрізаних у двократному розмірі та повідомити Сторожинецьку міську раду про посадку молодих дерев.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Киюка С.Р.

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ                                                                                     Я.В МАНЧУК

Коментарі забороненні.

Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×