РІШЕННЯ №74 Про розгляд заяви Довбуша О.І.

У К Р АЇ Н А

30 червня 2015 року                                                                    м.Сторожинець

Про розгляд заяви Довбуша О.І.

Розглянувши заяву Довбуша О.І. про надання дозволу на проведення благоустрою території біля власного магазину по вул. Чернівецькій, 11Б-3; 4, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”

1. Дозволити Довбушу Олексію Івановичу провести благоустрій території біля власного магазину по вул. Чернівецькій, 11Б-3; 4 шляхом встановлення тротуарної плитки та двох дитячих гойдалок.
2. Зобов’язати Довбуша О.І. утримувати територію, прилеглу до магазину по вул. Чернівецькій, 11Б-3; 4, у належному санітарному стані.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Сторожинецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів Киюка С.Р. та начальника КП “Сторожинецьке ЖКГ” Поляка В.М.

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                                    Я.В.МАНЧУК