РІШЕННЯ №73 Про розгляд заяви Погодіна С.О.

У К Р А Ї Н А

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я № 73

30 червня 2015 року м.Сторожинець

Про розгляд заяви Погодіна С.О.

Розглянувши заяву Погодіна С.О. про помісячне проведення плати за право тимчасового користування будівлями та спорудами при розміщенні та встановленні технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м.Сторожинець, беручи до уваги той факт, що заявником не виконано п. 2 рішення виконавчого комітету міської ради № 36 від 11.03.2015 року “Про встановлення платіжних терміналів у м.Сторожинець”, протокольне рішення від 13.05.2015 року згідно якого Погодіну С.О. необхідно було сплатити кошти за право тимчасового користування будівлями та спорудами при розміщенні та встановленні технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м.Сторожинець до 25.05.2015 року, заслухавши думки членів виконавчого комітету міської ради з даного питання, керуючись рішенням міської ради ХХVІІ сесії Сторожинецької міської ради VІ скликання № 52-27/2014 від 24.04.2014 року “Про затвердження Положення про порядок розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м. Сторожинець”, рішенням ХХХІІІ сесії VІ скликання № 48-33/2015 від 18 лютого 2015 року “Про затвердження розміру плати за право тимчасового користування будівлями та спорудами при розміщенні та встановленні технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м.Сторожинець”, Законом України “Про благоустрій населених пунктів”, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1. Відмовити фізичній особі-підприємцю Погодіну Сергію Олександровичу у задоволенні заяви щодо помісячного проведення плати за право тимчасового користування будівлями та спорудами при розміщенні та встановленні технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м.Сторожинець.

2. Фізичній особі-підприємцю Погодіну Сергію Олександровичу у строк до 05.07.2015 року демонтувати платіжні термінали у місті Сторожинець за наступними адресами:
- вул.Шевченка, 27/А (біля магазину “Марсель”);
- вул. Грушевського, 2 (біля відділення банку “Райфайзенбанк”);
- вул.Видинівського, 2 (біля магазину “Болена”);
- вул.Чапаєва, 11;
- на розі вул.Чернівецької та вул.О.Кобилянської;
- вул.Б.Хмельницького, 4А (біля магазину “Манго”).

3. У випадку невиконання п. 2 даного рішення КП “Сторожинецьке ЖКГ” провести демонтаж платіжних терміналів, вказаних у п.2 даного рішення.

4. КП “Сторожинецьке ЖКГ” провести перевірку щодо законності встановлення на будівлях і спорудах міста Сторожинець платіжних терміналів, при виявленні незаконно встановлених складати адміністративні протоколи про порушення правил благоустрою міста.

5. Загальному відділу міської ради повідомити Сторожинецький РЕМ про відключення зазначених у п.2 даного рішення терміналів у зв’язку із припиненням дії рішення про їх встановлення.

6. Рішення виконавчого комітету міської ради № 36 від 11.03.2015 року “Про встановлення платіжних терміналів у м.Сторожинець” вважати таким, що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ                                                                               Я.В.МАНЧУК

Коментарі забороненні.

Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×