РІШЕННЯ №70 Про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі

30 червня 2015 року                                                                     м.Сторожинець

Про встановлення режиму
роботи об’єктів торгівлі

Розглянувши заяву приватних підприємців Іванова І.В., Зваричук З.І., Кузьміної Г.Д. та директора ТОВ “Рома” Клічука Р.В., додані до заяв документи, керуючись пп. 8 п. “а”, пп.4 п. “б” ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Задовольнити заяву приватного підприємця Іванова Ігоря Віталійовича та встановити режим роботи торгової точки з продажу товарів продовольчої групи у власному приміщенні по вул.Амурській,56 у м. Сторожинець:
– щоденно 08 год. 30 хв. до 21-00 год.;
– перерва з 13-00 год. до 14-00 год.;
– без вихідних.

2. Задовольнити заяву приватного підприємця Зваричук Зіти Іллівни та встановити режим роботи торгової точки з продажу товарів продовольчої групи у власному приміщенні по вул. 28 Червня,8 у м. Сторожинець:
– щоденно 08-00 год. до 23-00 год.;
– без вихідних та перерви.

3. Задовольнити заяву приватного підприємця Кузьміної Галини Дмитрівни та встановити режим роботи торгової точки з продажу товарів промислової групи в орендованому приміщенні по вул. Некрасова,7 “З” у м. Сторожинець:
– щоденно 09-00 год. до 19-00 год.;
– без вихідних та перерви.

4. Задовольнити заяву ТОВ “Рома” та встановити режим роботи торгової точки з продажу товарів продовольчої групи, алкогольними напоями та тютюновими виробами в орендованому приміщенні по вул.Чапаєва,11 у м. Сторожинець:
– щоденно 08-00 год. до 23-00 год.;
– без вихідних та перерви.
Зобов’язати ТОВ “Рома” дотримуватися рішення міськвиконкому № 124 від 12 листопада 2014 року “Про обмеження продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вин столових на території міста Сторожинець та обмеження режиму роботи торгових точок”.

5. Заявникам:
5.1. Постійно утримувати в належному санітарному стані об’єкт торгівлі;
5.2. Здійснювати благоустрій прилеглої території;
5.3. Встановити урну для збирання сміття;
5.4. Організовувати роботу об’єкту згідно норм чинного законодавства в сфері надання послуг, чітко дотримуючись Закону України “Про захист прав споживачів”.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Сторожинецької міської ради Манчука Я.В.

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                                        Я.В.МАНЧУК