РІШЕННЯ №65 Про зарахування витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати загально-експлуатаційних витрат та квартирної плати

У К Р А Ї Н А

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я № 65

30 червня 2015 року                                                                     м.Сторожинець

Про зарахування витрат на ремонтні роботи
в рахунок сплати загально-експлуатаційних
витрат та квартирної плати

Розглянувши клопотання КП “Сторожинецьке ЖКГ” № 208 від 22.05.2015 року щодо зарахування коштів в рахунок ЗЕВ за виконані роботи по ремонту покрівлі над ІІІ під’їздом в будинку № 40 по вул.Чаплигіна та № 209 від 22.05.2015 року щодо зарахування коштів в рахунок ЗЕВ та квартплати за виконані роботи по ремонту під’їзду в будинку № 21 по вул.О.Кобилянської, керуючись Положенням про порядок зарахування витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати квартирної плати та експлуатаційних витрат, затвердженим рішенням виконавчого комітету Сторожинецької міської ради № 178 від 14 вересня 2011 року, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1. Зарахувати власні кошти, затрачені на ремонт покрівлі над ІІІ під’їздом в будинку № 40 по вул.Чаплигіна в рахунок ЗЕВ згідно заяви та клопотання КП “Сторожинецьке ЖКГ” у сумі 581,00 грн. 

2. КП “Сторожинецьке ЖКГ” зробити перерахунок коштів, витрачених жителями на матеріали та ремонтні роботи, у процентному співвідношенні до зарахованих сум.

3. Зарахувати власні кошти, затрачені на ремонт під’їзду в будинку № 21 по вул.О.Кобилянської в рахунок ЗЕВ та квартплати згідно заяви та клопотання КП “Сторожинецьке ЖКГ” у сумі 1118,60 грн. 

4. КП “Сторожинецьке ЖКГ” зробити перерахунок коштів, витрачених жителями на матеріали та ремонтні роботи, у процентному співвідношенні до зарахованих сум.

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ                                                                                  Я.В.МАНЧУК

Коментарі забороненні.

Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×