РІШЕННЯ №62 Про організацію оповіщення військовозобов’язаних у м.Сторожинець

У К Р АЇ Н А

30 червня 2015 року                                                                          м.Сторожинець

Про організацію оповіщення
військовозобов’язаних у м.Сторожинець

Відповідно до Законів України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, “Про військовий обов’язок та військову службу”, з метою проведення оповіщення військовозобов’язаних міста Сторожинець,

1. Залучити до оповіщення військовозобов’язаних міста Сторожинець працівників КП “Сторожинецьке ЖКГ”.
2. Начальнику КП “Сторожинецьке ЖКГ” виділити відповідальних працівників підприємства для проведення оповіщення військовозобов’язаних міста Сторожинець.
3. У разі проживання військовозобов’язаного у будинку, який обслуговується ОСББ, до проведення оповіщення залучати голів ОСББ.
4. Уповноваженими представниками виконкому міської ради для проведення оповіщення військовозобов’язаних мешканців міста визначити:
– Манчука Ярослава Васильовича – в.о.Сторожинецького міського голови, секретаря міської ради;
– Білоуса Петра Ярославовича – водія міської ради.
5. Сторожинецькому районному військовому комісаріату виділити уповноважених представників райвійськкомату для проведення оповіщення.
6. Сторожинецькому РВ УМВС України в Чернівецькій області виділити співробітників для проведення оповіщення військовозобов’язаних.
7. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                                      Я.В.МАНЧУК