РІШЕННЯ №49 Про розгляд заяви Половнікова Ю.О.

У К Р А Ї Н А
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я № 49

16 квітня 2015 року                                                                         м.Сторожинець

Про розгляд заяви Половнікова Ю.О.

Розглянувши заяву Половнікова Ю.О. про надання йому житла у зв’язку з відсутністю останнього, акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї від 27.03.2015 року (№ 429 від 01.04.2015 року), беручи до уваги той факт, що заявник перебуває на квартирному обліку при Сторожинецькому міськвиконкомі як такий, що потребує отримання житла позачергово, як дитина-сирота, яка повернулася із державного закладу (рішення виконавчого комітету міської ради № 173 від 12.09.2007 року) та те, що відповідно до Інформаційних довідок, наданих Реєстраційною службою Сторожинецького районного управління юстиції Чернівецької області (індексний номер 36335662, бланк АМВ № 344162, індексний номер 36335721, бланк АМВ № 344164), за Половніковим Ю.О. право власності на нерухоме майно не зареєстровано, керуючись Положенням про порядок використання приміщень маневрового житлового фонду міської ради для соціально незахищених осіб за адресою: м. Сторожинець вул. , затвердженим рішенням виконавчого комітету міської ради № 48 від 16 квітня 2015 року, Житловим кодексом УРСР, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1. Надати Половнікову Юрію Олександровичу для тимчасового проживання приміщення маневрового житлового фонду міської ради для соціально незахищених осіб за адресою: м. Сторожинець вул.  площею 12,7 кв.м. (кімната 2-3) строком на два місяці з моменту вселення.

2. Зобов’язати Половнікова Ю.О.:
– дотримуватися Правил проживання та внутрішнього розпорядку в квартирах маневрового житлового фонду Сторожинецької міської ради.
– своєчасно вносити плату за користування житловою площею і за комунальні послуги;
– надати медичну довідку про стан свого здоров’я.

3. Контроль за виколнанням цього рішення покласти на КП “Сторожинецьке ЖКГ” (начальник Поляк В.М.) та секретаря міської ради Манчука Я.В.

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ                                                                              Я.В.МАНЧУК

Коментарі забороненні.

Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×