РІШЕННЯ №48 Про маневровий житловий фонд Сторожинецької міської ради

16 квітня 2015 року                                                                            м.Сторожинець

Про маневровий житловий фонд
Сторожинецької міської ради

З метою покращення житлових умов окремих соціально незахищених категорій населення, керуючись ст. 29, 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Створити маневровий житловий фонд міської ради для соціально незахищених осіб за адресою: м. Сторожинець вул. .

2. Затвердити Положення про порядок використання приміщень маневрового житлового фонду міської ради для соціально незахищених осіб за адресою: м. Сторожинець вул.  з додатками (додається).

3. З метою покращеня експлуатації та правильного використання закріпити маневровий житловий фонд за КП “Сторожинецьке ЖКГ”.

4. Заселення маневрового житлового фонду проводити лише за рішенням виконавчого комітету міської ради.

5. КП “Сторожинецьке ЖКГ”:
- розробити Правила проживання та внутрішнього розпорядку в квартирах маневрового житлового фонду Сторожинецької міської ради та подати їх на затвердження;
- провести ремонт квартири № у м. Сторожинець;
- призначити особу, відповідальну за експлуатацію маневрового житлового фонду, з числа працівників КП “Сторожинецьке ЖКГ”.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Манчука Я.В.

МІСЬКОЇ РАДИ                                                  Я.В.МАНЧУК