РІШЕННЯ №47 Про взяття на квартирний облік

У К Р А Ї Н А

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я № 47

16 квітня 2015 року                                           м.Сторожинець

Про взяття на квартирний облік

Розглянувши заяву Лотаря Євгена Олександровича про взяття заявника із сім’єю на квартирний облік, додані до заяви матеріали, керуючись Житловим кодексом України, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затвердженими Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 р. № 470 (із наступними змінами) – надалі Правила, Постановою виконкому Чернівецької обласної ради народних депутатів та Президії Чернівецької обласної ради профспілки “Про Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР і деяких питаннях їх застосування” від 16.01.1985 р. № 10, пп. 2 п. а ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1. Прийняти на квартирний облік з 16 квітня 2015 року Лотаря Євгена Олександровича, сім’я якого складається з 4 чоловік:

- Лотар Євген Олександрович, ;
– Лотар Інна Василівна, – дружина;
– Лотар Валерія Євгенівна,  – донька;
– Лотар Олександр Євгенович,  – син.

в загальній черзі під № 243 (підстава: пп. 1 п. 13 Правил) – проживає по вул., квартира складається з , на вказаній площі прописано 5 чоловік.

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ                                                   Я.В.МАНЧУК

Коментарі забороненні.

Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×