РІШЕННЯ №44 Про розгляд заяви ППФ “ФЕНІКС ВТ”

У К Р А Ї Н А

СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я № 44

16 квітня 2015 року                                             м.Сторожинець

Про розгляд заяви
ППФ “ФЕНІКС ВТ”

Розглянувши заяву директора приватного підприємства Фірми “ФЕНІКС ВТ” Волошинюк Т.В. про надання погодження на сумісну підвіску оптоволоконного кабелю на території м.Сторожинець для надання телекомунікаційних послуг, керуючись рішенням міської ради ХХVІІ сесії Сторожинецької міської ради VІ скликання № 52-27/2014 від 24.04.2014 року “Про затвердження Положення про порядок розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м. Сторожинець”, рішенням ХХХІІІ сесії VІ скликання № 48-33/2015 від 18 лютого 2015 року “Про затвердження розміру плати за право тимчасового користування будівлями та спорудами при розміщенні та встановленні технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м.Сторожинець”, Законом України “Про благоустрій населених пунктів”, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ ВИРІШИВ:

1. Погодити приватному підприємству Фірмі “ФЕНІКС ВТ” встановлення сумісної підвіски оптоволоконного кабелю для надання телекомунікаційних послуг на спорудах територіальної громади міста (згідно схеми) терміном на один рік.

2. Приватному підприємству Фірмі “ФЕНІКС ВТ” провести оплату за право тимчасового користування будівлями та спорудами при розміщенні та встановленні технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м.Сторожинець у розмірі однієї мінімальної заробітної плати, визначеної законом на момент встановлення таких технічних елементів (пристроїв).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Киюка С.Р. та головного бухгалтера міської ради Грезюк М.І.

СЕКРЕТАР СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ
МІСЬКОЇ РАДИ                                                    Я.В.МАНЧУК

Коментарі забороненні.

Ваш браузер застарів!

Як правильно оновити браузер - читайте тут.Оновіть свій браузер негайно!

×