РІШЕННЯ №42 Про внесення змін до комісії по приватизації державного житлового фонду у м.Сторожинець та Сторожинецькому районі

16 квітня 2015 року                                             м.Сторожинець

Про внесення змін до комісії по приватизації
державного житлового фонду у м.Сторожинець
та Сторожинецькому районі

У зв’язку із достроковим припиненням повноважень Сторожинецького міського голови Карлійчука М.М., беручи до уваги рішення позачергової ХХХІV сесії VІ скликання № 70-34/2015 від 30.03.2015 року “Про дострокове припинення повноважень міського голови” , керуючись Законом України “Про приватизацію державного житлового фонду”, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Вивести зі складу комісії по приватизації державного житлового фонду в місті Сторожинці та Сторожинецькому районі:

- Карлійчука Миколу Миколайовича.

2. Ввести до складу комісії по приватизації державного житлового фонду у м.Сторожинці та Сторожинецькому районі:

- Манчука Ярослава Васильовича – секретаря Сторожинецької міської ради.

3. Затвердити комісію по приватизації державного житлового фонду в місті Сторожинці та Сторожинецькому районі в такому складі:

Голова комісії:

МАНЧУК ЯРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ.