РІШЕННЯ № 85-35/2015 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

ХХХV СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 85-35/2015

02 квітня 2015 року                                                                            м.Сторожинець

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

З метою належного використання та обслуговування земельних ділянок зайнятих будівлями та спорудами, які належать Сторожинецькій міській раді, керуючись вимогами п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні та ст.ст. 12, 122, 123 земельного кодексу України,

1. Надати дозвіл Сторожинецькому комбінату трудового навчання і технічної творчості молоді (КТН і ТТМ) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по передачі в постійне користування земельної ділянки орієнтовною площею 0,23  га по вул.Б.Хмельницького, 8 для обслуговування будівель та споруд закладу освіти.
  2. Зобов’язати директора Сторожинецького КТН і ТТМ замовити та виготовити в проектній землевпорядній організації технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по передачі в постійне користування земельної ділянки після чого подати її на сесію міської ради для затвердження.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк) та провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                       Я.В.МАНЧУК