ХХХV СЕСІЯ    VІ    СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ №  78-35/2015

02 квітня 2015 року                                                                      м.Сторожинець

Розглянувши заяви громадян про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по передачі безоплатно у власність земельних ділянок та додані до заяв матеріали, керуючись вимогами ст.ст.12, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та п.34. ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по передачі безоплатно у власність земельних ділянок наступним громадянам:

1.1.  Демедасюк Оксані Йосипівні на земельну ділянку орієнтовною площею      0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель громадської та житлової забудови (під будівлями) по , проживає с.Кам’янка.

1.2.  Корецькій Наталі Георгіївні земельну ділянку орієнтовною площею 0,04 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення (рілля) по вул. , проживає м.Сторожинець вул. .

1.3.  Базюку Миколі Васильовичу земельну ділянку орієнтовною площею 0,60 га, з яких 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (за рахунок земель житлової та громадської забудови) та 0,50 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення (рілля) по , проживає м.Сторожинець  .

1. Зобов’язати заявників замовити в проектній землевпорядній організації виготовлення технічної документації та подати її до міської ради  для затвердження в установлений законом термін.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів (В.С. Антонюк), провідного спеціаліста землевпорядника міської ради А.Д. Вітюка

МІСЬКОЇ РАДИ                                                                       Я.В.МАНЧУК